UAB “Argilla” yra išskirtinis ir vienintelis japoniškų stoginių ir terasų iš aliuminio SankyoTateyama atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Japoniškų SankyoTateyama stoginių sistema – geriausias pasirinkimas Jūsų sodui, automobiliui, motociklui ar dviračiui, puikiai tiks terasoms ar bet kurio kito tipo atviroms vietoms.

SankyoTateyama stoginės pagamintos išskirtinai iš aukštos kokybės žaliavų. Tiek dvigubo sluoksnio anoduoto aliuminio konsktrukcija, tiek visiškai karščiui atsparios permatomos polikarbonatinės stoginės plokštės užtikrina jų ilgaamžiškumą ir atsparumą rūdims. Dvigubo sluoksnio anodavimas suteikia daugybę privalumų: jo dėka stoginės yra patvarios, neblunkančios, nereikalaujančios priežiūros ir estetiškai patrauklios.

SankyoTateyama stoginių sistemos komplektą sudaro ir jau integruoti lietvamzdžiai bei kitos vandens nutekėjimui reikalingos detalės. Rezultatas – griežtų linijų elegantiškas dizainas tinkantis prie bet kokio tipo pastatų.

SankyoTateyama bendradarbiauja su TÜV Rheinland, reguliariai tikrinančiu mūsų stoginių sistemas pagal naujausias direktyvas.

Pasirinkite ARGILLA savo svajonių stoginės statybai ir gausite iš mūsų specializuotų meistrų komandą. ARGILLA siūlo Jums pilną aptarnavimą. ARGILLA padės Jums prižiūrėti Jūsų projektą, suteiks ekspertų konsultaciją ir pagal užsakymą pateiks maksimalią stoginių įvairovę, tinkančią Jums ar esamam Jūsų pastatui. Jūsų pasitenkinimas SankyoTateyama produktu yra aukščiausias ARGILLA prioritetas. Su mumis pagaliau Jūs įgysite partnerį, kuris vykdo duotus pažadus.

ARGILLA ir jos partneriai įgyvendins Jūsų statybų projektą profesionaliai ir kokybiškai – nesvarbu kokio tipo stoginę pasirinksite. Planuojant nuoširdžiai ir apgalvotai, tai gali tapti papildomu estetiniu akcentu ar tiesiog estetiškai papildyti pastatų grupę – stoginių pritaikymo galimybės neribotos.

Atraminiai strypai nėra privalomi ir naudojami siekiant padidinti atsparumą vėjui ar sniego apkrovoms. Strypai yra lengvai uždedami ir nuimami.

Šoninė plokštė – elementas naudojamas dėl apsaugos ir privatumo. Galimi šoninių plokščių aukščiai: 500 mm, 800 mm and 1100 mm.

Stogo sutvirtinimas. Šį specialų stogo profilį naudokite stoginės stabilumui padidinti vėjuotose vietovėse (apsauga padidėja nuo 34 m/s iki 42 m/s).

Taip pat galima ir kaip saulės kolektorių stoginė.

Japoniškos stoginės SankyoTateyama 100 %apsaugos nuo ultravioletinių spindulių (UV)!
Stogas pagamintas iš polikarbonato, kuris yra apie 250 kartų stipresnis už stiklą.

Kontaktiniai numeriai ir kita info:
+370 608 12224
info@SankyoTateyama.lt arba info@argilla.lt

Kviečiame apsilankyti mūsų salone adresu- J. Balčikonio g. 3, Vilnius (Šalia Siemens arenos, Ozo biuro parke GAMA pastate). Privažiavimas patogiausias iš Kalvarijų gatvės, tarp ALFA ir BETA ofisų pastatų.