Japoniškos SankyoTateyama aliuminės stoginės

SankyoTateyama

SankyoTateyama gamina vartus, tvoras, bei kitus eksterjero gaminius.

Japoniškų SankyoTateyama stoginių sistema – geriausias pasirinkimas Jūsų automobiliui, motociklui ar dviračiui, puikiai tiks terasoms ar bet kurio kito tipo atviroms vietoms.

SankyoTateyama stoginės pagamintos išskirtinai iš aukštos kokybės žaliavų. Tiek dvigubo sluoksnio anoduoto aliuminio konsktrukcija, tiek visiškai karščiui atsparios permatomos polikarbonatinės stoginės plokštės užtikrina jų ilgaamžiškumą ir atsparumą rūdims. Dvigubo sluoksnio anodavimas suteikia daugybę privalumų: jo dėka stoginės yra patvarios, neblunkančios, nereikalaujančios priežiūros ir estetiškai patrauklios.

SankyoTateyama stoginių sistemos komplektą sudaro jau integruoti lietvamzdžiai bei kitos vandens nutekėjimui reikalingos detalės. Rezultatas – griežtų linijų elegantiškas dizainas tinkantis prie bet kokio tipo pastatų.

SankyoTateyama bendradarbiauja su TÜV Rheinland, reguliariai tikrinančiu mūsų stoginių sistemas pagal naujausias direktyvas. Japoniškos stoginės SankyoTateyama 100 % apsaugos nuo ultravioletinių spindulių (UV)!
Stogas pagamintas iš polikarbonato, kuris yra apie 250 kartų stipresnis už stiklą.

SankyoTateyama gamina vartus, tvoras, bei kitus eksterjero gaminius.

Stoginės

Vartai, tvorelės

Tvoros1
tvoros4
Tvoros3